SIMULIA

Bu Platform ile simülasyon uzmanları için devrimci bir platformdur. Simülasyon Uzmanı, 3DEXPERIENCE Platformunun kabiliyetleri ve esnekliği sayesinde daha etkin bir şekilde çalışmalarını yapabilme imkanına sahiptir. Günümüzde seri üretimden önce yapılan fiziksel prototiplerin maliyesi sond erece yüksektir. Hatta bazı OEM firmaları özellikle otomotiv endüstrisinde birden fazla prototip model ile geliştirme çalışmalarını yapmaktadırlar. İşte tam bu noktada Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu ile simülasyon uygulamalarını deneyimlemek, yüksek masraflı ve zaman alıcı fiziksel prototip maliyetlerinizi minimize etmenizi hatta ortadan kaldırmanıza imkan tanır.

SIMULIA

SIMULIA

SIMULIA

Video

ABAQUS

Abaqus, Dassault Systemes tarafından geliştirilen ve Mühendislik'in çeşitli disiplinlerinde yaygın olarak kullanılan bir Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) yazılım paketidir. FEA araçlarının kullanımı, artan hesaplama gücü ve FEA yazılım paketlerinin çok çeşitli durumlar ve yükleme koşulları altında inanılmaz derecede karmaşık bileşenleri, yapıları ve sistemleri simüle edebilme kabiliyeti nedeniyle yaygınlaştı.

ABAQUS

ABAQUS

ABAQUS

Video

TOSCA

Tosca optimizasyon paketi, FEA ve CFD simülasyonlarına dayalı hızlı ve güçlü yapısal ve akış optimizasyon çözümleri sunar. Tosca optimizasyon paketi iki üründen oluşur: Tosca Structure, optimize edilmiş yapısal tasarımlar içindir ve Tosca Fluid, optimize edilmiş akışkan akışı tasarım konseptleri sunar. Tosca Structure, performansı en üst düzeye çıkarmak, malzemeyi ve ağırlığı en aza indirmek ve yeni tasarım olanaklarını keşfetmek için daha kısa geliştirme döngüleri içinde hafif, sert ve dayanıklı parça ve montajların tasarımı için güçlü optimizasyon çözümleri sunar. Tosca Structure topoloji, şekil, boncuk ve boyutlandırma optimizasyonu için işlevsellik sunar. Tosca Fluid, sıvı akış sistemleri ve bileşenleri için topoloji optimizasyonuna dayalı tasarım konseptlerine olanak tanır. Tanımlanan bir akış görevi ve kullanılabilir paket alanı için otomatik olarak yenilikçi tasarım fikirleri oluşturmak üzere yeteneklerini kullanın. Tosca Fluid'in benzersiz teknolojisi, en yüksek akış performansını, kalitesini ve eko verimliliği elde etmenize yardımcı olur.

TOSCA

TOSCA

TOSCA

Video

ISIGHT

Isight kullanıcıların ürün performansını, kalitesini ve güvenilirliğini artırırken analiz süresini ve maliyetlerini azaltmasını sağlayan simülasyon işlemi otomasyonu ve tasarım optimizasyonu çözümleri sunar. SIMULIA Yürütme Motoru (SEE) ile birlikte kullanıldığında, Isight müşterileri, bilgi işlem kaynağını optimize etmek ve coğrafi olarak dağıtılmış kullanıcılar arasında işbirliğini sağlamak için simülasyon süreçlerinin yürütülmesini şirket genelinde dağıtmak için web tabanlı bir çerçeve oluşturabilirler.

ISIGHT

ISIGHT

ISIGHT

Video

FE-SAFE

Introducing the first commercially available software tool for the fatigue analysis of rubber and elastomers. Developers of rubber materials, components and systems increasingly rely on simulation as a routine means to address design issues.The call for simulation of durability is especially strong and durability often dominates development agendas. For metallic components, solutions for fatigue analysis from FEA have existed commercially for many years and have become an essential part of maturing and qualifying design concepts in many industrial sectors. Now a solution for elastomers is also finally available.

FE-SAFE

FE-SAFE

FE-SAFE

Video

Tasarım Dizayn By CodeR © 2019 - Bütün Hakları Saklıdır