PROTOTİP HİZMETLERİMİZ
FDM Malzemeler Ile 3 Boyutlu Prototip Üretimi FDM (Fused Deposition Modelling) Gerçek Mühendislik Malzemeleri, Termoplastiklerin Isıtılarak Yarı Eriyik Halde, Katmanlar Halinde Üst Üste Örülmesi Ile Çalışan Bir Teknolojidir. FDM 3 Boyutlu Baskı Teknolojisinde Termoplastiklerin Ham Madde Olarak Kullanılması, Prototiplerinde Dayanıklılık, Sertlik Veya Esneklik Isteyen Tüm Sektörlerin Ihtiyaçlarına Cevap Vermektedir. SLA Malzemeler Ile 3 Boyutlu Prototip Üretimi SLA (Stereolithography) Teknolojisinde Sıvı Haldeki Reçineler Hammadde Olarak Kullanılır. Özel Bir Lazer Yardımı Ile Katman Katman Katılaştırılan Reçineler Ile Üretim Yapılan Bir Teknolojidir. Bu Teknoloji FDM’e Göre Daha Fazla Çözünürlük Ve Hassasiyetle Prototip Üretilmesini Sağlar. İnce Ayrıntı Isteyen Prototipler Için Uygundur. Ayrıca Kuyum Ve Dental Sektörü Için Üretilmiş Özel Malzemeler Mevcuttur. FDM Ve SLA Teknolojilerini Kullanarak Hızlı Ve Kaliteli Bir Baskı Hizmeti Sunmaktayız. 25 Mikrona Kadar Çözünürlükle Ayrıntılı Parçalar Üretmekteyiz. Özel Reçineler Sayesinde Biyouyumlu Malzemeleri Basabilmekteyiz. Yüksek Mukavemetli Parçaları Kolaylıkla Üretebilmekteyiz.

3 Boyutlu Tarama Nedir?

3 Boyutlu Tarama bilgisayar destekli verisi bulunmayan ürünlerin bilgisayar ortamına aktarılması işlemidir.

3 Boyutlu Tarama Nasıl Çalışır?

3 Boyutlu tarama sistemleri bir ışık kaynağının parça üzerine yansıtılıp, kameraların bu yansıyan ışık ile birlikte çekilmiş fotoğrafları işlemesi sonucu milyonlarca noktayı sayısallaştırma işlemidir.
Işık ve kamera kaynaklı tarama sistemleri parçaların dış yüzeylerini tarayabilmektedir. Ancak XRAY CT teknolojileri ile parçaların iç detayları da alınabilmektedir. Genellikle kullanılan data formatları; STL, OBJ, PLY, WRL ‘dir.

3D tarama nerelerde kullanılır?

3D Tarama endüstri, medikal gibi birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılır. Örneğin; otomotiv şirketleri seri üretimini yaptıkları parçaların kalite kontrolünü 3D Tarayıcılar ile yapmaktadırlar. Medikal sektörde 3D Tarayıcılardan yararlanılarak kişiye özel protez yapılmaktadır. Sizlerin mini figürleri yine 3D Tarayıcılar sayesinde üretilmektedir.

3D tarama datası üzerinde düzenleme yapabilir miyim?

3D Tarama dataları üzerinde Zbrush gibi programlar ile düzenleme yapılabilmektedir.


Modellerinizin Üretimi Için 7/24 CNC Hizmeti Veriyoruz. İsteğinize Göre Özel Ya Da Seri Üretim Yapıyoruz.

Gerber Formatındaki Devre Tasarımlarınızı 1 Veya 2 Katmanlı Olarak Bakır Plaka Üzerine Yolları Kazıyarak (PCB Milling) 0.1 Mm’ye Varan Hassasiyetle Üretiyoruz. Ürettiğimiz PCB’lerin Iletkenlik Testlerini Yaptıktan Sonra Tarafınıza Teslim Ediyoruz. SMD Boyutuna Varan Devre Komponentlerini Devrenize Lehimleyip Testlerini Yapabiliyoruz.

Daha Fazlası İçin Tıklayın
PROTOTİP ÇALIŞMA ÖRNEKLERİ
SEKTÖREL PROTOTİP ÖRNEKLERİ
SEKTÖR HİKAYELERİ

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır.

Tasarım Dizayn By CodeR © 2019 - Bütün Hakları Saklıdır