VİZYONUMUZ

Özgün tasarımlarımızla ortaya çıkan ürün ve sistemlerle firmamızı pazarda etkin bir iş hacmi oluşturmak ve uluslararası platformda da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Ayrıca bilgisayar destekli mühendislik ve sistem modelleme alanında ulusal ve uluslararası platformda sektörlerde ki öncü firmalardan biri olmaktır. 


MİSYONUMUZ

Runengineer Olarak Misyonumuz Ülkemize Katma Değeri Yüksek Işlevsel Yüksek Teknolojide Ürünler Tasarlamak Ve Sektörlere Bilgisayar Destekli Mühendislik Alanında Yeni Ve Modern Bir Bakış Açısıyla Hizmet Vermek Ve Çözüm Ortağı Olmaktır. Ayrıca Kuruluşlara Fikirlerinin Eskizden Prototiplemeye Kadar Olan Safhalarda Tümleşik Bir Çözüm Hizmeti Sunmaktır. 


HEDEFLERİMİZ

  • Çalışmalarımızı müşteri memnuniyetini ve işin doğruluğunu en üstte tutarak tamamlamak
  • Proje sürelerini ve hedeflerini belirtilen zaman içerisinde tutturmak
  • Gizlilik anlaşmalarına harfiyen uymak
  • Multidisipliner çalışmalarda ülkemizde örnek bir firma olmak ve ülkemizde multidisipliner çalışmaların yaygınlaşmasına katkı sağlamak
  • Katma değeri yüksek özgün çalışmalarla ülkemizin yerli ürün portföyünü genişletip, yurtdışında sözü geçen bir marka olmak


HİZMET POLİTİKAMIZ

Kalite Insana Saygı Ile Başlar. Bu Felsefeye Bağlı Kalarak Hizmet Vermeye Başlayan Runengineer, Iş Ortaklığı Kurduğu Firmaların Isteklerini Ve Arzularını Hızlı, Hassas Ve Doğru Bir Şekilde Yerine Getirmeyi Görev Edinmiştir.


BİZ KİMİZ?

Runengineer , Ileri Mühendislik Ve Proje Hizmetleri Vermektedir. Temel Iş Kollarımız, Ileri Mühendislik Hizmeti, Mühendislik Eğitimi Hizmeti Ve Danışmanlık Şeklindedir. Başlıca Hizmetlerimiz; Tasarım Ve Prototip Üretimi, Mekatronik Sistem Tasarımı Ve Üretimi, Sonlu Elemanlar Analizleri (Statik Yapısal Analizler; Yorulma, Titreşim, Patlama, Düşme, Devrilme, Çarpma Benzetimleri; Isıl Analizler; Akışkanlar Dinamiği Analizleri; Elektromanyetik Analizler Ve Akustik Analizler) Ve Gömülü Yazılım Şeklindedir. Firmamız Bünyesinde 3 Adet Makine Yüksek Mühendisi, 1 Adet Elektrik-Elektronik Yüksek Mühendisi, 2 Adet Endüstriyel Tasarımcı Bulunmaktadır.

  HABERLER


 • LİBAP VE TÜBİTAK Projelerinizde Çözüm Ortağı Olalım

  PROJELERİNİZE PROFESYONEL BİR DOKUNUŞ YAPALIM Tasarım, analiz, programlama konularında tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz


 • 3D Printshow Fuarına Katıldık

  Runengineer ekibi olarak 3D printshow fuarına katıldık. Sizler için 3D yazıcıların geleceği hakkında bilgiler edindik.


 • Lisans Bitirme Projelerinizde Beraber Çalışalım

  Lisans ve yüksek lisans bitirme projelerinize yardımcı olalım. Tasarım ve analizlerinizde beraber çalışalım, prototiplerinizi üretelim.


 • Tarayıcı ve Yazıcı Hizmetlerimiz İle Karşınızdayız

  Firmamız bünyesinde bulunan 3d scanner ve 3d printer ile hayal ettiklerinizi gerçeğe döküyoruz.


 • Sakarya ve Kocaeli’nde Mühendislik Eğitimlerimize Hızlı Bir Başlangıç Yaptık

  Makine ve Elektrik-Elektronik eğitimlerimiz ile kariyerinize yön vermeye devam ediyoruz.

Tasarım Dizayn By CodeR © 2019 - Bütün Hakları Saklıdır