Mühendislik & Maker Eğitimlerimiz

EĞİTİMLERİMİZİ KEŞFEDİN      EĞİTİM TAKVİMİMİZ
MEKANİK MÜHENDİSLİK, ENDÜSTRİYEL OTOMASYON & MAKER EĞİTİMLERİMİZ
Tarih Eğitim Eğitim Detay Eğitim Yeri
2016-10-10 SOLIDWORKS PROFESYONEL Solidworks Giriş Eğitimi Sakarya Teknokent Ofis
2016-10-11 SOLIDWORKS SİMULASYON Solidworks Simulation Giriş Eğitimi Sakarya Teknokent Ofis
2016-10-12 TIA PORTAL TIA Portal Giriş Eğitimi Sakarya Teknokent Ofis
2016-10-18 ANSYS Catia Temel Giriş Eğitimi Sakarya Teknokent Ofis

Makine, uzay-uçak, gemi, inşaat ve biyomedikal mühendisliği alanlarında karşılaşılan problemleri teori ile pratiği harmanlayarak bilgisayar ortamında çözümlüyoruz. Böylece okulda öğrendiğiniz bilgileri gerçek hayatta kullanarak öğrendiğiniz bilgilerin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Jimmy Eat World

Üretim ve tasarım olan her sektörde SolidWorks yaygın olarak kullanılır. Makine tasarımı, imalat konusunda oldukça başarılıdır. CAD/CAM aşamalarında oldukça güçlü olan yazılım, CNC üretim yöntemlerine de tam uyum sağlar.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

SolidWorks yazılımı içerisinde bulunan Simulation, tam anlamıyla mühendislik programı olmamasına rağmen oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Her yeni sürüm ile geliştirilen Simulation, teori ve gerçeği gittikçe birbirine yakınlaştırmaktadır. Bu da Simulation’u rakipleri arasında ön plana çıkarmaktadır.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

Catia programı ile 3 boyutlu makina, kalıp ve endüstriyel tasarımlar yapabilir, yapılan tasarımlarınızın teknik resimlerini, montajlarını ve parça resimlerini otomatik olarak alabilirsiniz. CAD/CAM/CAE/PDM gibi bütün imalat aşamalarında fayda sağlar. Endüstriyel amaçlı tüm ürünlerin hem tasarımı hem analizi hem de imalatını son derece hızlı, kolay ve güvenilir yapan bir bilgisayar yazılımıdır.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

Günümüz piyasasında kendini kanıtlamış olan Ansys, mühendislik hesaplamalarını ve mühendislik analizlerini bilgisayar ortamında kesin sonuçlara yakın ve etkili bir şekilde yapabilmeleri için oluşturulmuş bir yazılımdır. Gerçek ile teorinin iyi bir şekilde harmanlanmasından dolayı mühendisler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

Abaqus, piyasada bulunan en iyi çözüm odaklı analiz programıdır. Rakiplerinin çözemediği problemlerde ön plana çıkmaktadır. Daha çok akademik alanda çalışma yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Marka haline gelmiş firmalar bu yazılımdan yararlanarak çözüm üretmektedir.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

Hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) konusunda bilinen bir diğer yazılım da Star CCM+’ tır. Sektöre yönelik olsa bile akademik tarafı biraz daha ağır basmaktadır. Diğer programlarda çözümlenemeyen problemler arayüz kolaylığından dolayı burada daha hızlı ve pratik olarak çözümlenebilir.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın

Geleceğin teknolojisi olan 3 boyutlu baskı ve hızlı prototipleme platformlarını sizler için bir araya getiriyoruz. Eğitimlerimizde teori ve pratiği birleştirerek 3 boyutlu baskı teknolojisini ve temel robotik uygulamaları kolaylıkla yapabilecek yazılım ile devre temellerini öğreneceksiniz.

Jimmy Eat World

Arduino, Atmel mikrodenetleyicili hızlı prototipleme platformudur. Her kesime hitap eden Arduino ile elektronik projelerin tasarım süresi kısalmaktadır. Eklenti devreleriyle (shield) ile ethernet, Wifi ve GSM gibi özellikler kolaylıkla Arduino’ya eklenebilmektedir.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

Kredi kartı büyüklüğündeki mikro bilgisayar olan Raspberry Pi’de Debian distrolu Linux tabanlı PC ile elektronik prototipleme platformunu birleştirilmiştir. Günümüzde elektronik, yazılım ve linux dünyası ile uğraşmak isteyen kitlenin ilk tercihidir.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın
Jimmy Eat World

3 boyutlu baskı teknolojisini ve pratik uygulamada dikkat edilmesi gerekenleri öğrenip birebir uygulama imkanı bulacağınız eğitim sizleri bekliyor. Eğitim sonrasında kendi parçalarını üretmek isteyen kursiyerlerimize teknik destek sağlanacaktır.

Daha fazla

Kayıt İçin Tıklayın

Tasarım Dizayn By CodeR © 2019 - Bütün Hakları Saklıdır